Friday, September 18, 2020

Kujdes nga shpenzimet e mëdha, astrologe Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Parashikimi i horoskopit nga astrologe Meri:

Dashi
Një takim në lidhje me një punë dhe një çështje që e besoni shumë personalisht, nuk do përfundojë me shumë sukses.

Demi
Një ditë jo e qartë në lidhje me një çështje erotike që do bëhet shumë e vështirë. Duhet të merrni një vendim ndarje dhe do pësoni një zhgënjim.

Binjakët
Një investim në një çështje familjare apo në një bashkëjetesë do dali zhgënjyese. Do ju duket sikur po bëni hapa pas.

Gaforrja
Planet apo bisedat e sotme nuk do ju aprovohen apo nuk do gjeni mbështetje ekonomike. Do dëgjoni thashetheme mbi jetën tuaj personale.

Luani
Sot do bëni shpenzime që nuk do keni mundësi t’i dërgoni deri në fund. Miq apo bashkëpunëtorë që ju kanë premtuar rimbursim, nuk do e mbajnë premtimin. Do keni një zhgënjim.

Virgjëresha
Një ditë e ngatërruar kjo e sotmja për ju. Doni të vini rregull në një ambient pune, por aty nuk ka më shpresë.

Peshorja
Dyshimet që mund të kishit për një punë a veprimtari do dalin të vërteta. Do kuptoni se në një ambient pune kanë dashur t’ju tallin me një propozim a interesim fallco të dikujt.

Akrepi
Realiteti po ju tregon se akoma vëmendja juaj duhet të drejtohet tek puna. Nuk duhet ta humbni kontrollin me njerëz të dështuar që shesin dashuri.

Shigjetari
Sot do vendoseni në një udhëkryq ecurie në lidhje me familjen apo të ardhmen e karrierës. Njëra përjashtron tjetrën dhe gjërat sikur janë përmbysur.

Bricjapi
Do ta mendoi si shpëtim një punë me jashtë apo një ikje. Kur të bëni bilancet, do shikoni që nuk i keni mundësitë reale.

Ujori
Vazhdoni me projektet personale dhe talentet tuaja. Sot do ju duket se pak njerëz do kenë interes të kuptojnë artin dhe ndjenjat tuaja.

Peshqit
Mund të nxirrni të jashtëligjshëm çdo besim, ndjenjë dhe punë që nuk ka interes. Ju keni dalë vetë jashtë çdo dëshire dhe projekti.

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

“Deklaroni menjëherë pasurinë”, OFL iu çon formularin katër të dënuarve për terrorizëm

Pasditen e sotme Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin për vetëdeklarimin e pasurisë, katër të dënuarve me akuzën e terrorizmit.Bëhet fjalë për...

“Nuk dua lemoshë”, Armando Duka letër të hapur kryeministrit Rama

I nderuar zoti Kryeministër!Shpresoj të kem vëmendjen Tuaj, në këtë moment historik për të krijuar një bazë ligjore, nxitëse për sportin në vendin tonë....

Horoskopi për ditën e shtunë, 19 shtator, 2020

DashiNë dashuri nuk do e keni të lehtë menaxhimin e situatës. Në punë do të jeni energjik dhe me shumë gjasë, do të keni...

I rrethuar plot me njerëz, Pipero shpallet “Qytetar Nderi” (Pamje nga ceremonia)

Qyteti i Skraparit, vendi ku u lind dhe u rrit Doktor Pëllumb Pipero, e nderoi sot mjekun e shquar me titullin e lartë “Qytetar...