Friday, September 18, 2020

Kujdes nga një çështje ekonomike, astrologe Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Parashikimi i horoskopit nga astrologe Meri:

Dashi
Hëna e zezë në shenjën tuaj tenton në lidhje me Diellin në Luan t’iu dërgojë drejt një labirinti të errët dhe dashurisë së vërtetë.

Demi
Një prapaskenë nga një femër që lidhet me punën tuaj do t’ju tregojë se pasioni shprehet edhe nga persona që nuk i keni vënë re.

Binjakët
Do krijoni përshtypjen e dikujt që është i fshehtë apo i rrezikshëm në lidhje me ndjenjat apo lidhjet erotike. Shumë shpejt do kuptojnë që thjeshtë po hiqeshit si i tillë.

Gaforrja
Një ndikim i madh i juaji dhe pasionant do tregojë se në luftën për dominancë ju keni aleatë këtë periudhë.

Luani
Sot dielli në shenjën tuaj do ndriçojë dëshirat dhe do plotësojë kërkesat tuaja. Hëna e zezë në Dash tregon vëmendjen ndaj një femre që ju josh dhe që ndodhet në një vend të largët.

Virgjëresha
Do kuptoni që një femër e vështirë në ndikim ju kishte bllokuar një lidhje erotike. Tanimë do ju ngrohë në zemër.

Peshorja
Një ofertë shumë joshëse do ju bëhet këto ditë në lidhje me një martesë a një lidhje të qëndrueshme. Ka mundësi të plotësoni një qëllim në jetën tuaj.

Akrepi
Puna ju tregon se keni një tunel të vështirë për të kaluar. Megjithatë, instikti dhe ndjenja do t’ju ndihmojnë për ta kaluar.

Shigjetari
Një ditë e veçantë kjo e sotme me jetën erotike dhe lidhjen me të ardhmen. Ato njohje që do vendosen sot, do kenë të ardhme.

Bricjapi
Një çështje familjare do mbarti një rrezik apo diskutim të rëndësishëm. Përpiquni të jeni pasionantë dhe të mos ndaheni nga qëllimet tuaja.

Ujori
Jeni ju ata që do zbuloni sot ndjenjat e vërteta për një person. Do merrni një vendim të rëndësishëm, sidomos në lidhje me një martesë.

Peshqit
Një punë e rëndësishme që lidhet me ekonominë dhe me dëshirën për të qenë afër një personi që ju mungon, do t’ju mundojë. Vendosni me zemër, jo me llogari.

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

“Ramës i doli boja”, Vasili sulmon hapur: “Propozon mbyllje 100 për qind të listave”

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, me anë të një shënimi në rrjetet sociale shkruan, se Edi Ramës i ka dalë përfundimiisht boja.Vasili shprehet se,...

“Deklaroni menjëherë pasurinë”, OFL iu çon formularin katër të dënuarve për terrorizëm

Pasditen e sotme Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin për vetëdeklarimin e pasurisë, katër të dënuarve me akuzën e terrorizmit.Bëhet fjalë për...

“Nuk dua lemoshë”, Armando Duka letër të hapur kryeministrit Rama

I nderuar zoti Kryeministër!Shpresoj të kem vëmendjen Tuaj, në këtë moment historik për të krijuar një bazë ligjore, nxitëse për sportin në vendin tonë....

Horoskopi për ditën e shtunë, 19 shtator, 2020

DashiNë dashuri nuk do e keni të lehtë menaxhimin e situatës. Në punë do të jeni energjik dhe me shumë gjasë, do të keni...