Kujdes me shpenzimet ekonomike, astrologe Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Parashikimi i horoskopit nga astrologe Meri:

Dashi
Duhet të bëni për vete një sjellje më të denjë dhe më paqësore me njerëzit që keni përreth.

Demi
Çdo shpenzim apo vlerë në jetën tuaj erotike duhet ta tregoni jo me mburrje, por si një mundësi që keni krijuar me aftësitë tuaja dhe do ta shijoni shpirtërisht.

Binjakët
Ka ardhur momenti të keni aq mundësi dhe shanse sa të ndjeheni të ekuilibruar. Kjo do bëjë të tregoni maturi dhe dashuri për të tjerët.

Gaforrja
Nëse qëllimi justifikon mjetin, sot do kuptoni se mjeti nuk justifikon qëllimin. Lëvizjet dhe qëllimet në jetën tuaj duhet të kenë burim shpirtëror.

Luani
Duhet të zini një pozicion në shoqëri apo jetën sociale sepse e keni humbur disi vlerën. Jo çdo gjë që shkëlqen është flori dhe kjo ka një të vërtetë për ju.

Virgjëresha
Nëse keni mbetur shpirt i pastër në tregun e biznesit dhe të shkëmbimeve monetare, sot e drejta duhet të bëhet mbrojtësja juaj.

Peshorja
Do keni njohje cilësore që do kërkojnë një ngritje në jetën tuaj. Për t’u ngritur, duhet të keni një marrëdhënie konkrete.

Akrepi
Vlerën dhe respektin për ju do ta kuptoni se do ju vlerësojnë edhe ekonomikisht në marrëdhënie të ndryshme. Asnjë këshillë nuk jepet falas dhe kjo ka rëndësi për ju sot.

Shigjetari
Do ju bëjnë një ofertë të re pune ose universi ka një punë të re për ju. Çfarë e ka detyruar energjinë e qiellit të mendojë kështu, mund ta zbuloni rrugës.

Bricjapi
Edhe brenda mureve të shtëpisë do shikoni se kush investon është më i vlefshëm.

Ujori
Një ditë cilësore sot për ju në lidhje me ndjenjën dhe sjelljen në jetën erotike. Do keni ndjenjën e drejtësisë, të pastërtisë dhe vlerësimit.

Peshqit
Do ishte mirë të vlerësonit një menaxhim të mirë të familjes, shtëpisë dhe të afërmve, një mundësi udhëtimi me persona të dashur.

 

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Dua Lipa në pritje të ëmbël? Këngëtarja kapet mat me këtë detaj

Dua Lipa është një prej këngëtareve më të njohura në të gjithë botën. Së fundmi, ajo ka shkuar për pushime në Meksikë...

Dikur ishte në kopertinat e revistave, modelja përfundon e pastrehë

Loni Willison, ish gruaja e yllit të Baywatch, Jeremy Jackson, ka përfunduar e pastrehë. Ish modelja është fotografuar duke kontrolluar nëpër koshat...

E rëndë/ I kushton shtrenjtë gabimi gjatë gjuetisë, humb jetën 40 vjeçari shqiptar

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Spotelo të Italisë. Një shtetas shqiptar ka ndërruar jetë si pasojë e një pakujdesie gjatë...

Video që po çmend Greqinë/ Dy të rinj shqiptarë urdhërojnë ushtarët grekë në rresht, thërrasin emrin e…

Një video e cila ka qarkulluar së fundmi në rrjetet sociale ka alarmuar autoritete greke të ushtrisë. Siç shihet në video dy shqiptarë u japin...