Kreu testin e Covid-19, del pozitiv me koronavirus këngëtari shqiptar

Së fundmi, është raportuar se këngëtari shqiptar, Ylli Valla, është infektuar me koronavirus. Ylli punon edhe në qeverinë e Kosovës.

Sipas “Indeks Online”, këngëtari është punonjës në ministrinë e Pushtetit Lokal. Ai ka dalë pozitiv me koronavirus pasi ka kryer testin.

Si pasojë, pjesa më e madhe e zyrtarëve të kësaj ministrie do të izolohen në shtëpi për 14 ditë. Këngëtari nuk ka reaguar ende pasi është infektuar me koronavirus.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Dikur ishte në kopertinat e revistave, modelja përfundon e pastrehë

Loni Willison, ish gruaja e yllit të Baywatch, Jeremy Jackson, ka përfunduar e pastrehë. Ish modelja është fotografuar duke kontrolluar nëpër koshat...

E rëndë/ I kushton shtrenjtë gabimi gjatë gjuetisë, humb jetën 40 vjeçari shqiptar

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Spotelo të Italisë. Një shtetas shqiptar ka ndërruar jetë si pasojë e një pakujdesie gjatë...

Video që po çmend Greqinë/ Dy të rinj shqiptarë urdhërojnë ushtarët grekë në rresht, thërrasin emrin e…

Një video e cila ka qarkulluar së fundmi në rrjetet sociale ka alarmuar autoritete greke të ushtrisë. Siç shihet në video dy shqiptarë u japin...

Pandemia në Shqipëri/ Rriten frikshëm shifrat, 641 raste të reja dhe 4 humbje jete

Ministria e Shëndetësisë ka bërë publike raportin e 24 orëve të fundit sa i përket personave të prekur nga Covid. Bëhet me dije se janë...