Komisioni i Rithemelimit paralajmëroi protestë para PD/ Reagon Basha

Lulzim Basha ka reaguar pasi Komisioni i Rithemelimit të PD paralajmëroi protestë të Shtunën para selisë së PD.

“Hera e parë në historinë e Shqipërisë që një politikan i lartë shpallet i padëshiruar nga SHBA, dhe po hera e parë në Shqipëri që ai thërret një protestë kundër partisë së tij – Partisë Demokratike, me motivin pse ajo nuk kthehet në bunker ku ai mund të ‘strehohet’ për tu mbrojtur”, shkruan Basha në Twitter.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisment -

ME TE LEXUARA