Këto tre shenja do pasurohen gjatë 2020

Të pasurohesh nuk do të thotë të bëhesh miliarder sa “hap-mbyll sytë”, por të shtosh disa të ardhura më shumë në llogarinë tuaj bankare. Lajmi i mirë është se këtë vit, tre shenja të zodiakut do të kenë tepër fat dhe jeta e tyre do ndryshojë për mirë.

Ata janë: Demi, Virgjëresha dhe Peshqit.

Viti 2020 premton lajme të mira për çdo shenjë të zodiakut, por kur vjen puna tek paratë, jo të gjithë mund të gëzojnë.

Paraja nuk mund të blejë lumturinë e dashurinë, por pa dyshim që mund të sjellë buzëqeshje në fytyrën e kujtdo. Nëse jeni lodhur shumë gjatë vitit të kaluar, bëhuni gati që të shpërbleheni.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Moti për ditën e diel, 25 tetor

Gjatë ditës së diel, në vend do të mbizotërojë koha e vranët dhe me shira.Temperatura më e lartë...

Kim Jong Un ka ekzekutuar gruan e tij? Bashkëshortja e diktatorit prej 9 muajsh e zhdukur

Ri Soll-ju është bashkëshortja e diktatorit të Koresë së Veriut, Kim Jong Un. Prej 9 muajsh ajo nuk është shfaqur më në...

E trishtë/ Foshnja e porsalindur infektohet me koronavirus, nëna e braktis në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një spital në Palermo të Italisë. Një nënë e re ka braktisur foshnjen e saj...

Vidhet llogaria në Twitter e Trump, e pabesueshme sa të thjeshtë e kishte fjalëkalimin presidenti

Llogaria në Twitter e Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, është hakuar së fundmi.Ka qenë...