Këngëtari i njohur bën deklaratën e habitshme: “Kam kryer marrëdhënie me mbi 4000 femra”

Këngëtari grek Lefteris Pantazis është shumë i komentuar në media. Së fundmi, ai ka bërë një deklaratë të bujshme.

Në një intervistë me Chrysla Georgakopoulou, këngëtari ka rrëfyer se mund të ketë shkuar me më shumë se 4000 gra.

“Unë mund të kem shkuar me më shumë se 4.000 gra. Vajzat më vinin në dhomën e zhveshjes”, u shpreh Pantazis.

Ai i ka falenderuar ato. “Të gjithë këto zonja me të cilat kam qenë, i falenderoj shumë sepse kaluan një kohë të mirë me mua, por edhe unë kalova mirë”, shtoi këngëtari.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Kishte frikë të shkonte në shtëpi nga koronavirusi, 36 vjeçari jeton për tre muaj në aeroport

Një 36 vjeçar është arrestuar nga autoritetet në Chicago pasi kishte 3 muaj që jetonte në aeroportin e qytetit. Aditya Singh kishte...

Piu kokainën që i ra babait të tij nga xhepi, foshnja 13 muajshe dërgohet me urgjencë në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Romë. Një foshnje vetëm 13 muajsh është dërguar me urgjencë në një spital pasi ka...

Si rrallë herë, Kryemadhi rrëfen detajet nga njohja me Ilirin: “Shkruanim letra dashurie”

Monika Kryemadhi ka qenë së fundmi në një takim me të rinjtë e qytetit të Fierit. Gjatë bashkëbisedimit, ajo ka bërë një...

Mikrofon floriri dhe pëllumb prej ari/ Lady Gaga dhe Jlo tërheqin vëmendjen në inagurimin e Biden

Dy këngëtaret e famshme, Lady Gaga dhe Jennifer Lopez, kanë performuar gjatë ceremonisë së inagurimit të presidentit të 46-të të SHBA-ve, Joe...