Friday, September 18, 2020

“Kam parë UFO, ishin disa objekte rrethore”, reperi Post Malone shokon me deklaratën e tij

Post Malone është një nga reperët më të njohur. Së fundmi, ai ka realizuar një intervistë me Joe Rogan, kur ka habitur publikun me deklaratën e tij.

Reperi ka thënë se kur ishte 16 vjeç, ka parë UFO në New York. Ai ka thënë se po shihte jashtë dritares me kushëririn e tij një dritë që qëndronte në qiell dhe fikej.

Rogan e ka pyetur se sa e fortë është kujtesa e tij mbi këtë moment. Malone ka thënë se është i bindur se atje ka pasur diçka, pasi kjo gjë nuk i ka ndodhur vetëm një herë.

“E di që duket e çuditshme, por ishte si një fushë klasike forcash dhe aty kishte objekte të çuditshme në formë rrethore. Shpesh mendoja, “Si nuk e pa askush tjetër këtë? Unë isha atje me katër persona të tjerë dhe ata e panë gjithashtu, sikurse unë”, tha Post Malone.

 

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

I ati i vdiq dy javë më parë, humb jetën nga koronavirusi polici shqiptar

Një punonjës i policisë së Shtetit humbi jetën tek spitali Infektiv. Viktima është identifikuar me emrin Ilir Nerguti.Raportohet...

Përplasja fatale i merr jetën 30 vjeçarit që po lëvizte me biçikletë në Fier, mbeti i vdekur në vend

Një aksident fatal automobilistik është shënuar së fundmi në vend. Incidenti ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:00.

Moti për ditën e premte, 18 shtator

Gjatë ditës së premte, në vend do të mbizotërojë koha e vranët.Temperatura më e lartë do të jetë...

Tragjike, ndahet nga jeta mjeku i njohur, njihet si themeluesi i Okulistikës Shqiptare

Një ndër themeluesit e Okulistikës Shqiptare, Gjergji Cepa, është ndarë sot nga jeta në moshen 81-vjeçare.Deri në moshën 78-vjeçare, edhe pse në pension, ai...