“Kam parë e nuk flas kot, duhet ta shijoni”, me bukën e bërë vet në duar, Rama thirrje shqiptarëve

Kryeministri Edi Rama këtë të enjte ka qenë në jug të vendit. Nga Tepelena ku inspektoi nga afër punimet në rrugë, ai ka ndaluar në Gjirokastër.

Prej andej, Rama ka publikuar një video në Instagram. Teksa mban në duar një bukë të bërë vetë, ai i sugjeron qytetarëve të vizitojnë zonën Labiovë e Kryqit dhe të shijojnë ushqimin e shijshëm aty.

Më dëgjoni mua, se kam parë dhe nuk flas kot, duhet ta shijoni”, shprehet Rama teksa mban në duar bukën.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisment -

ME TE LEXUARA