Friday, October 30, 2020

“Jo aq e lehtë”, këngëtari shqiptar kurohet nga koronavirusi, zbulon si ishte beteja me virusin

Këngëtari i njohur shqiptar, Valton Krasniqi, zbuloi disa ditë më parë se ishte infektuar me Covid-19. Ai u shtrua menjëherë në spital.

Këto ditë, këngëtari ka qenë nën kujdesin e mjekëve. Së fundmi, Krasniqi ka bërë të ditur se është kuruar nga koronavirusi.

“Përfundimisht u konfirmua se tashmë, covid-19, e kam mposhtë jam shum ma mire se qysh isha , jo aq lehtë sa e mendoja por megjithatë ia arrita.Ju Falenminderoj nga zemra të gjithve për mesazhe qe me keni derguar dhe me keni dhën forcë.Falënminderoj Zotin dhe mjekët dhe stafin e Klinikës infektive për kujdesin madh ndaj meje dhe përkushtimin për luftimin e virusit.Uroj shërim të plotë për të gjithë të infektuarit, me dëshirat më të mira të mos ketë të infektuar më.Me respekt Valton Krasniqi”, shkruan ai.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Situata kritike, hapet spitali “Covid 3” në Tiranë, 150 shtretër dhe një Reanimacion

E premtja ka shënuar numër rekord me 301 të shtruar në dy spitalet Covid e për pasojë të gjitha kapacitet janë ezauruar. Kjo ka...

Godet sërish Aleksandër Gjoka pas ofendimeve të Ramës/ Si ndihet këngëtari pas publikimit të videos që bëri xhiron e rrjetit

Video e këngëtarit Aleksandër Gjoka, i cili përdori fjalë fyese ndaj kryeministrit Edi Rama, lidhur me masat e marra nga qeveria për pezullimin e...

Tërmeti në Turqi/ Humbin jetën tragjikisht dy të rinjtë, i ze muri poshtë

Tërmeti i fuqishëm në Detin Egje, me magnitudë 6,6 i shkallës rihter, të paktën sipas Agjencisë turke të Menaxhimit të Fatkeqësive dhe Emergjencave, goditi...

“Ja vatrat kryesore të përhapjes” Pëllumb Pipero, bën deklaratën e rëndësishme për virusin

Pas masave të reja të vendosura nga Komiteti Teknik i Ekspertëv si pasojë e rritjes së rasteve me COVID19, ka folur dhe mjeku i...