Friday, September 18, 2020

Vrasja e Jetmirës nga ish kunati, zbulohet shkaku i sherrit që çoi në ekzekutimin e gruas

Dje Jetmira Hasani u vra në shtëpinë e saj nga ish kunati, Agron Tanushi. Ngjarja e rëndë ndodhi në Bathore, në rrugën “Apollonia”.

Jetmira dhe ish kunati i saj, Agron Tanushi, kishin marrë urdhër-mbrojtje ndaj njëri-tjetrit. Jetmira jetonte në katin e dytë të shtëpisë dhe i thoshte Agronit se ishte shtëpia e saj.

Ky i fundit pretendonte se në fakt banesa ishte e tija. Ky ka qenë shkaku i sherrit që solli vrasjen e Jetmirës nga ish kunati.

Prej vitesh Jetmira jetonte në Greqi, por kur kthehej në shtëpi, rrinte tek shtëpia e familjes Tanushi. Ish kunati e vra Jetmirën me çifte.

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

“Ramës i doli boja”, Vasili sulmon hapur: “Propozon mbyllje 100 për qind të listave”

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, me anë të një shënimi në rrjetet sociale shkruan, se Edi Ramës i ka dalë përfundimiisht boja.Vasili shprehet se,...

“Deklaroni menjëherë pasurinë”, OFL iu çon formularin katër të dënuarve për terrorizëm

Pasditen e sotme Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin për vetëdeklarimin e pasurisë, katër të dënuarve me akuzën e terrorizmit.Bëhet fjalë për...

“Nuk dua lemoshë”, Armando Duka letër të hapur kryeministrit Rama

I nderuar zoti Kryeministër!Shpresoj të kem vëmendjen Tuaj, në këtë moment historik për të krijuar një bazë ligjore, nxitëse për sportin në vendin tonë....

Horoskopi për ditën e shtunë, 19 shtator, 2020

DashiNë dashuri nuk do e keni të lehtë menaxhimin e situatës. Në punë do të jeni energjik dhe me shumë gjasë, do të keni...