“Je bërë si transvestit”, Jonida Maliqi lë pa fjalë ndjekësin me përgjigjen që i kthen

Një nga këngëtaret më të njohura shqiptare është padyshim Jonida Maliqi. Ajo është shumë e komentuar në media për jetën e saj personale dhe jo vetëm.

Jonida po ashtu është shumë aktive në profilin e saj në Instagram. Aty këngëtarja publikon foto dhe video të ndryshme të vetat nga përditshmëria.

Por siç dihet, nuk kanë munguar as komentet negative në fotot e Jonidës. Një ndjekëse i ka thënë asaj se duket si tranvestit dhe këngëtarja nuk ia ka kursyer përgjigjen.

“Je bërë si transvestit, me të kap ty zëre se ke kapur trans”, i ka shkruajtur ndjekësja në fotot e fundit të publikuara nga këngëtarja. “Më mirë vetëvetja se sa ti prototip i vulgaritetit”, ka replikuar Jonida.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

“Për 5 ditë do shërohesh” Alfred Cako i jep ‘recetën’ Manushit që u prek nga Covidi: Mos e ça kokën fare

Prezantuesi i njohur Edi Manushi ka dalë pozitiv me koronavirus.Menjëherë pas këtij lajmi ka reaguar dhe kospiracionisti Alfred Cako, që është një nga bashkëpunëtorët...

Vrasja Azem Hajdarit/ “Kam listën me autorët e vrasjeve në Tropojë, Berisha të mos …

Në një intervistë të gjatë Sali Lushaj ka folur lidhur me vrasjen e Azem Hajdarit.Për gazetën Panorama Sali Lushaj shprehet se Sali Berisha nuk...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 25 nëntor, 2020

DashiHëna është e favorshme: përfitoni prej saj, qiell i bukur për dashuri. Në punë, ky është një vit që përfshin vendime të rëndësishme dhe...

“Me urdhrin e saj janë vjedh votat”, Nard Ndoka kundërshton hapur Topallin, zbulon të fshehtat kur ishin në PD

Ish-deputeti Nard Ndoka ka folur në lidhje me partinë e re “Lëvizja pë Ndryshim” e Jozefina Topallit.Ndoka është shprehur se Topalli ka urdhëruar vjedhjen...