“Ishte shumë vonë”, gruaja e 50 vjeçarit rrëfen momentin tmerrues kur pa t’i vritej burri në rrugë

Pak më parë është zbardhur dëshmia e bashkëshortes së 50 vjeçarit Ahmet Toska. Ky i fundit u vra me armë zjarri në Fier.

Në polici ajo ka thënë se ishte dëshmitare e gjithë skenës. Gruaja e të ndjerit ka treguar se autori e ka qëlluar me breshëri plumbash të shoqin e saj dhe më pas u largua me vrap.

Pamje nga vendngjarja

Kur pa se burri i saj kishte ndërruar jetë, ajo nisi të ulëriste. “Ishim duke shkuar në punë. Personi ishte me maskë, e qëlloi në kokë dhe u largua me vrap. Kërkova ndihmë nga fqinjët, por ishte shumë vonë”, raportohet të ketë thënë ajo.

Gruaja e të ndjerit punonte në një furrë buke pranë vendit të krimit. Ajo ka parë gjithçka dhe ndërsa ndodhet në gjendje të rëndë psikologjike.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Lajm i trishtë, aktori i rolit legjendar humb jetën

Një lajm i trishtë është raportuar nga mediat e huaja. David Prowse, aktori i njohur britanik, që ka luajtur rolin e Darth...

“Më tha se nuk i shërbenin”, vëllai i 60 vjeçarit që u vetëvra tek Senatoriumi rrëfen detajet shokuese

Për mediat ka folur Anton Skabonda, vëllai i 60 vjeçarit që u vetëflijua sot tek “Shefqet Ndroqi”. Vëllai i të ndjerit i...

Krejt papritur, Einxhel Shkira largohet nga moderimi i emisionit “Binjakët”

Këtë sezon televiziv ka nisur emisioni “Binjakët” të vëllezërve Donald  dhe Romeo Veshaj. Bashkë me ta moderonte edhe Einxhel Shkira.

Iu gjet kokainë brenda në makinë, arrestohet nga policia këngëtari i famshëm

Këngëtari shumë i njohur grek, Notis Sfakianakis, është arrestuar nga policia. Ai u ndalua rreth orës 20:00 të mbrëmjes së djeshme.