Ishte duke punuar në fabrikë, bie nga lartësia dhe gjen vdekjen 30 vjeçari shqiptar

Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme. Një punonjës shqiptar ka gjetur vdekjen në Kosovë.

Raportohet se i riu nga Shqipëria ka rënë nga një lartësi prej 40 metrash. Ai ishte duke punuar brenda fabrikës “Sharrcem” në qytezën e Hanit të Elezit.

Burri 30 vjeçar, identiteti i të cilit nuk dihet, ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Policia e Kosovës ka konfirmuar ngjarjen. Trupi i shqiptarit ndodhet në morg.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Moti për ditën e diel, 25 tetor

Gjatë ditës së diel, në vend do të mbizotërojë koha e vranët dhe me shira.Temperatura më e lartë...

Kim Jong Un ka ekzekutuar gruan e tij? Bashkëshortja e diktatorit prej 9 muajsh e zhdukur

Ri Soll-ju është bashkëshortja e diktatorit të Koresë së Veriut, Kim Jong Un. Prej 9 muajsh ajo nuk është shfaqur më në...

E trishtë/ Foshnja e porsalindur infektohet me koronavirus, nëna e braktis në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një spital në Palermo të Italisë. Një nënë e re ka braktisur foshnjen e saj...

Vidhet llogaria në Twitter e Trump, e pabesueshme sa të thjeshtë e kishte fjalëkalimin presidenti

Llogaria në Twitter e Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, është hakuar së fundmi.Ka qenë...