“Ishte dashuri me shikim të parë”, Seldi Qalliu zbulon si u njoh me të dashurën e tij

Disa ditë më parë, Seldi Qalliu zbuloi se është në një lidhje me një vajzë 22 vjeçe. Ajo quhet Sindi dhe punon si modele.

Së fundmi, ata kanë dhënë intervistën e tyre të parë bashkë për emisionin “Ftesë në 5”. Dyshja kanë zbuluar se janë njohur më 14 shkurt në një koncert në Milano.

Sindi ka treguar se ata rastisën në vendin dhe kohën e duhur. Ndërkaq, Seldi është shprehur se ishte dashuri me shikim të parë.

“Në atë koncert ishin të gjithë çifte të dashuruarish dhe më bëri përshtypje një gocë. Gjithë kohës që po këndoja e shihja, nuk është se ma varte shumë me thënë të drejtën por është gjë e mirë. Gjithmonë gjërat e vështira më kanë pëlqyer më shumë. Mendoj se është dashuri me shikim të parë”, ka vazhduar Seldi.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Moti për ditën e martë, 24 nëntor

Gjatë ditës së martë, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë...

‘Sot numri më i lartë i viktimave nga Covid-19’, Manastirliu apel qytetarëve: Bëhuni të përgjegjshëm, tregon 3 ‘armët’ që duhet të përdorni kur dilni...

Sot u shënua numri rekord i viktimave nga covid-19 që nga fillimi i pandemisë, 17 jetë të humbura.Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu i ka...

Vrau me sqepar burrin e saj, zbardhet deklarata në polici e Drane Dedës: Më detyroi të bëja 10 fëmijë

Një 58-vjeçare qëlloi për vdekje bashkëshortin e saj, teksa ai po flinte gjumë.Ngjarja ndodhi në Kurbin të Lezhës, ku Drane Deda vrau me sqepar...

Horoskopi për ditën e martë, 24 nëntor, 2020

DashiNëse ka një vullnet nga të dy, historitë e dashurisë që kanë pasur një krizë tani mund të rikuperohen. Në punë, ekziston një dëshirë...