“Ishim të vegjël kur u njohëm”, Keisi i kthen përgjigje deklaratës së fortë të Stresit

Një nga çiftet më të njohur të showbiz-it shqiptar janë Keisi dhe Stresi. Dyshja janë shumë të komentuar në media për lidhjen e tyre.

Së fundmi, Stresi publikoi në Instastory një foto ku shihej duke folur me Keisin. Ata kishin vendosur në fytyrë filtrin e Snapchat që të bën të dukesh si fëmijë.

Përbri fotos, Stresi shkruante se është njohur me Keisin që kur ishin të vegjël. “Kur u njohëm ishim të vegjël, kaluam sfida kaluam çdo gjë, kaluam njerëz të lig, kundërshtarë por në fund këta se dinë që jemi shokë të ngushtë!”, shkruan Stresi.

Por ndaj kësaj fotoje ka reaguar edhe Keisi. “Nga rinia në pleqni, sido të vi jeta je vërtet shoku im më i mirë, por edhe familja ime”, shkruan Keisi.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Rekord viktimash nga Covid në Shqipëri: 17 humbje jete në 24 orë dhe 795 raste të reja

Ministria e Shëndetësisë deklaroi sot se janë konfirmuar 795 raste të reja me koronavirus.Gjithashtu, në spitalet dedikuar Covid-19 në Tiranë kanë ndërruar jetë 17...

Tragjike/ Ndahet nga jeta 34-vjeçarja shqiptare, pak ditë më parë ishte bërë nënë për herë të tretë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku ka humbur jetën një grua shqiptare.Mediat italiane bëjnë me dije se ka ndërruar jetë Hazbije...

“Ishte i pavetëdijshëm dhe i ftohtë”, ndërron jetë i ati sapo del nga Infektivi, djali denoncon mjekët

Një denoncim i fortë ka mbërritur nga familjarët e një të moshuari me inicialet Ll.G në kryeqytet, të cilët kanë pretendime se stafi mjekësor...

Gjermania nuk del nga mbyllja, cilat do jenë masat e tjera kufizuese që priten të shtohen

Më 2 nëntor Gjermania u fut në një mbyllje të lehtë për shkak të rritjes së numrit të të infektuarve dhe vdekjeve....