Friday, September 18, 2020

Ish aktorja e filmave për të rritur gjendet e pajetë në shtëpinë e saj, zbulohet shkaku i vdekjes

Mediat e huaja kanë raportuar vdekjen e një modeleje 24 vjeçare. Zoe Parker u gjend e pajetë në shtëpinë e saj më 12 shtator.

Ajo prej vitit 2014 deri në 2019 ishte aktore në filmat pornografikë. Por Zoe u largua nga kjo industri vitin e kaluar dhe së fundmi ishte fejuar.

Ka qenë i fejuari i saj që ka zbuluar lajmin e trishtë përmes një postimi në rrjetet sociale. Ai ka hapur një llogari për të paguar shpenzimet e varrimit të 24 vjeçares.

Mendohet se ajo ka gjetur vdekjen në gjumë. “Gjithçka po shkonte mirë dhe ajo ishte e lumtur me jetën e saj”, ka shpjeguar i dashuri i saj.

“Ajo kurrë nuk kishte frikë të ishte pikërisht aty ku ishte. Ndriçoi jetën e njerëzve përreth saj, do të më marri shumë malli për të”, ka thënë një mik nga ana tjetër.

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

“Ramës i doli boja”, Vasili sulmon hapur: “Propozon mbyllje 100 për qind të listave”

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, me anë të një shënimi në rrjetet sociale shkruan, se Edi Ramës i ka dalë përfundimiisht boja.Vasili shprehet se,...

“Deklaroni menjëherë pasurinë”, OFL iu çon formularin katër të dënuarve për terrorizëm

Pasditen e sotme Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin për vetëdeklarimin e pasurisë, katër të dënuarve me akuzën e terrorizmit.Bëhet fjalë për...

“Nuk dua lemoshë”, Armando Duka letër të hapur kryeministrit Rama

I nderuar zoti Kryeministër!Shpresoj të kem vëmendjen Tuaj, në këtë moment historik për të krijuar një bazë ligjore, nxitëse për sportin në vendin tonë....

Horoskopi për ditën e shtunë, 19 shtator, 2020

DashiNë dashuri nuk do e keni të lehtë menaxhimin e situatës. Në punë do të jeni energjik dhe me shumë gjasë, do të keni...