I riu abuzon s*ksualisht me 50 vjeçaren në mes të plazhit: “Po ulëriste me dëshpërim”

Një ngjarje shokuese ka ndodhur më 29 gusht në një plazh nudist në Spanjë. Një grua 50 vjeçare është përdhunuar dhe grabitur nga një burrë rreth të 30-tave.

Ngjarja është bërë e ditur vetëm së fundmi, ndërsa policia po kërkon një burrë me pamje afrikano-veriore.  Burri e ka sulmuar gruan teksa ajo po merrte rreze dielli në një plazh të izoluar pranë Mazarron në Spanjë.

Ai e sulmoi fizikisht, më pas i vodhi portofolin dhe celularin. Kanë qenë një çift që kanë parë ngjarjen dhe kanë dëgjuar ulërimat e gruas, duke i dhënë asaj ndihmën e parë.

“Kur ne zbritëm nga faqja e kodrës pamë një burrë e grua në rërë. Teksa ecnim drejt plazhit, dëgjuam atë që qante dhe ulëriste nga dëshpërimi. Gruaja tha ‘më përdhunuan’”, ka thënë çifti që ndihmuan gruan. Ngjarja ndodhi më 29 gusht, por është bërë publike së fundmi.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

“Për 5 ditë do shërohesh” Alfred Cako i jep ‘recetën’ Manushit që u prek nga Covidi: Mos e ça kokën fare

Prezantuesi i njohur Edi Manushi ka dalë pozitiv me koronavirus.Menjëherë pas këtij lajmi ka reaguar dhe kospiracionisti Alfred Cako, që është një nga bashkëpunëtorët...

Vrasja Azem Hajdarit/ “Kam listën me autorët e vrasjeve në Tropojë, Berisha të mos …

Në një intervistë të gjatë Sali Lushaj ka folur lidhur me vrasjen e Azem Hajdarit.Për gazetën Panorama Sali Lushaj shprehet se Sali Berisha nuk...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 25 nëntor, 2020

DashiHëna është e favorshme: përfitoni prej saj, qiell i bukur për dashuri. Në punë, ky është një vit që përfshin vendime të rëndësishme dhe...

“Me urdhrin e saj janë vjedh votat”, Nard Ndoka kundërshton hapur Topallin, zbulon të fshehtat kur ishin në PD

Ish-deputeti Nard Ndoka ka folur në lidhje me partinë e re “Lëvizja pë Ndryshim” e Jozefina Topallit.Ndoka është shprehur se Topalli ka urdhëruar vjedhjen...