I kërkoi lekë, 30 vjeçari masakron me thikë nënën pasi ajo refuzoi/ Zbardhet ngjarja e rëndë në Fier

Zbardhet ngjarja në Fier, ku një 30-vjeçar masakroi me thikë nënën e tij.

Nësohet se djali, i cili dyshohet të ketë qenë në gjendje të dehur i ka kërkuar lekë nënës së tij Donikës.

Gruaja ka refuzuar dhe nënë e bir kanë debatuar me fjalë. Debati ka qenë i fortë dhe më pas djali ka marrë një thikë dhe e ka goditur disa herë.

- Advertisement -

Klaudio Çobaj është arrestuar pak minuta pas ngjarjes nga policia, teksa gruaja ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

- Advertisement -

Të fundit

Të fundit