Friday, September 18, 2020

I kërkoi favore seksuale për vendin e punës, arrestohet zyrtari i Tatimeve në Korçë

Arrestohet një zyrtar i Tatimeve në Korçë

Burime kofidenciale për Syri.net bëjnë me dije se shtetasi Arian Mema, banues në Pogradec dhe punonjës në këtë institucion ka kërkuar favore seksuale në këmbim të ndihmës për punësim.

Denoncimi në polici u bë nga një vajzë, banuese në Korçë.

Mema u arrestua nga policia ndërkohë që prokuroria e rrethit të Pogradecit ka nisur hetimet e mëtejshme lidhur me rastin.

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

“Deklaroni menjëherë pasurinë”, OFL iu çon formularin katër të dënuarve për terrorizëm

Pasditen e sotme Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin për vetëdeklarimin e pasurisë, katër të dënuarve me akuzën e terrorizmit.Bëhet fjalë për...

“Nuk dua lemoshë”, Armando Duka letër të hapur kryeministrit Rama

I nderuar zoti Kryeministër!Shpresoj të kem vëmendjen Tuaj, në këtë moment historik për të krijuar një bazë ligjore, nxitëse për sportin në vendin tonë....

Horoskopi për ditën e shtunë, 19 shtator, 2020

DashiNë dashuri nuk do e keni të lehtë menaxhimin e situatës. Në punë do të jeni energjik dhe me shumë gjasë, do të keni...

I rrethuar plot me njerëz, Pipero shpallet “Qytetar Nderi” (Pamje nga ceremonia)

Qyteti i Skraparit, vendi ku u lind dhe u rrit Doktor Pëllumb Pipero, e nderoi sot mjekun e shquar me titullin e lartë “Qytetar...