Friday, September 18, 2020

“I hyre thikës si të tjerat”, Fifi bën reagimin e fortë pas kritikave që mori për dobësimin

Këto kohë, Fifi ka shfaqur pamjen e saj fizike pas rënies në peshë. Të shumta kanë qenë komplimentat që këngëtarja ka marrë për pamjen e saj të re.

Por nuk kanë munguar as kritikat që i janë bërë këngëtares. Disa i kanë thënë Fifit se tani ajo është bërë si këngëtaret e tjera në pamje.

Pas këtyre kritikave, ka reaguar vet Fifi. Përmes një postimi në Instastory, ajo ka sqaruar sërish se u dobësua sepse kishte probleme shëndetësore.

“Po marr shumë komente të tipit “u bone si të tjerat”, “i hyne thikës”, pa harruar ofendimet e panumërta të cilat të vrasin dhe njerëzve që nuk ju bëhet vonë sepse nuk kanë me çfarë të merren edhe duan me nxjerr mllefin që kanë aty ku nuk duhet dhe ku nuk ju takon.
Unë e kam thënë para dy vitesh se puna e dobësimit tim ka qenë urgjente për punën e shëndetit tim personal, por çfarë me bërë që njerëzit e painformuar e vazhdojnë sagën e vrerit. Gjithsesi unë jam shumë e lumtur dhe jam prap ajo që isha sikur me 25 kile më shumë dhe inshalla do të jem kështu e nuk do të ndryshoj”, shprehet Fifi.

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

“Ramës i doli boja”, Vasili sulmon hapur: “Propozon mbyllje 100 për qind të listave”

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, me anë të një shënimi në rrjetet sociale shkruan, se Edi Ramës i ka dalë përfundimiisht boja.Vasili shprehet se,...

“Deklaroni menjëherë pasurinë”, OFL iu çon formularin katër të dënuarve për terrorizëm

Pasditen e sotme Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin për vetëdeklarimin e pasurisë, katër të dënuarve me akuzën e terrorizmit.Bëhet fjalë për...

“Nuk dua lemoshë”, Armando Duka letër të hapur kryeministrit Rama

I nderuar zoti Kryeministër!Shpresoj të kem vëmendjen Tuaj, në këtë moment historik për të krijuar një bazë ligjore, nxitëse për sportin në vendin tonë....

Horoskopi për ditën e shtunë, 19 shtator, 2020

DashiNë dashuri nuk do e keni të lehtë menaxhimin e situatës. Në punë do të jeni energjik dhe me shumë gjasë, do të keni...