Friday, October 30, 2020

I humbur prej katër ditësh, gjenden në Mavrovë të Vlorës rrobat dhe makina e Ermal Ngucajt, çfarë dyshon familja

Prej 4 ditësh 40 vjeçari Ermal Ngucaj nga Vlora ka humbur çdo kontakt me familjen e tij,

Policia është vënë në kërkim pas denoncimit të familjarëve, ndërkohë që burime bëjnë me dije se rrobat dhe makina e tij janë gjetur në fshatin Mavrovë të Vlorës.

Familja dyshon se bëhet fjalë për rrëmbim, ndërsa mësohet se Ermal Ngucaj është person me precedent penal.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Shpërthen tritoli në shtëpinë e gazetarit shqiptar, për çfarë dyshohet deri tani

Në mesnatë i është vendosur një sasi tritoli banesës së gazetarit Elidon Ndreka. Ai jeton në fshatin Balldren të Lezhës.

Moti për ditën e premte, 30 tetor

Gjatë ditës së premte, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë...

Ndahet nga jeta kompozitori Avni Mula/ Dedikimi prekës nga e bija: “Fluturoi në Valsin e Përjetësisë”

Ndahet nga jeta në moshën 92-vjeçare këngëtari dhe kompozitori i shquar Avni Mula.Lajmin për ndarjen e tij nga jeta e ka dhënë e bija,...

Infektohet mjekja në Elbasan, tre infermiere karantinohen, s’ka tampone

Infektohet me koronavirus një mjeke infeksioniste në spitalin rajonal ‘ Xhaferr Kongoli” Elbasan, Anjeza Dajlani. Sipas të dhënave të para mësohet se...