Saturday, September 19, 2020

Humbi të shoqin dhe vajzën 13 vjeçe, momenti kur gruaja e Kobe merr vesh lajmin: “Iu thye zemra”

Një aksident tragjik ka ndodhur ditën e djeshme. Basketbollisti i famshëm amerikan, Kobe Bryant ka humbur tragjikisht jetën.

Basketbollisti ishte në një helikopter me vajzën e tij 13 vjeçare, Gianna dhe 7 persona të tjerë. Helikopteri me të cilin ata udhëtonin është rrëzuar në Calabasas dhe ka shpërthyer në flakë.

Fatkeqësisht, nuk ka pasur asnjë të mbijetuar nga incidenti. Kur e ka marrë vesh këtë lajm, bashkëshortja e sportistit, Vanessa, është shkatërruar komplet.

“Hollywoodlife” ka bërë të ditur se “zemra e saj u nda në miliona copa”. Ai ka lënë pas tre vajza, më e vogla që është 7 muajshe.

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

Tërmet në Greqi lëkundjet ndihen edhe në vendin tonë, publikohen të dhënat

Lëkundje tërmeti në Shqipëri. Lëkundja është ndjerë në Tiranë, por zgjati pak sekonda. Të dhënat e para flasin për një...

Moti për ditën e shtunë, 19 shtator

Gjatë ditës së shtunë, në vend do të mbizotërojë koha e vranët.Temperatura më e lartë do të jetë...

“Ramës i doli boja”, Vasili sulmon hapur: “Propozon mbyllje 100 për qind të listave”

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, me anë të një shënimi në rrjetet sociale shkruan, se Edi Ramës i ka dalë përfundimiisht boja.Vasili shprehet se,...

“Deklaroni menjëherë pasurinë”, OFL iu çon formularin katër të dënuarve për terrorizëm

Pasditen e sotme Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin për vetëdeklarimin e pasurisë, katër të dënuarve me akuzën e terrorizmit.Bëhet fjalë për...