Humbi kontrollin e mjetit dhe u përmbys në mes të rrugës, ndërron jetë tragjikisht shqiptari

Një aksident me pasoja fatale është regjistruar në Bolonja të Italisë. Një shtetas shqiptar, 35 vjeçar, ka gjetur vdekjen tragjikisht.

Raportohet në mediat italiane se shqiptari ishte me banim në Pisa. Ai ka humbur kontrollin e automjetit që po drejtonte dhe ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Mjeti tip “Toyota Yaris” është përmbysur dhe ka dalë nga rruga. Bashkë me shqiptarin ka qenë pasagjer dhe një shtetas italian 36 vjeçar.

Ky i fundit ndodhet në spital, pasi ka marrë plagë të rënda. Policia bën të ditur se shqiptari ndërroi jetë në vendngjarje. Vijojnë hetimet për këtë aksident fatal.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

“Për 5 ditë do shërohesh” Alfred Cako i jep ‘recetën’ Manushit që u prek nga Covidi: Mos e ça kokën fare

Prezantuesi i njohur Edi Manushi ka dalë pozitiv me koronavirus.Menjëherë pas këtij lajmi ka reaguar dhe kospiracionisti Alfred Cako, që është një nga bashkëpunëtorët...

Vrasja Azem Hajdarit/ “Kam listën me autorët e vrasjeve në Tropojë, Berisha të mos …

Në një intervistë të gjatë Sali Lushaj ka folur lidhur me vrasjen e Azem Hajdarit.Për gazetën Panorama Sali Lushaj shprehet se Sali Berisha nuk...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 25 nëntor, 2020

DashiHëna është e favorshme: përfitoni prej saj, qiell i bukur për dashuri. Në punë, ky është një vit që përfshin vendime të rëndësishme dhe...

“Me urdhrin e saj janë vjedh votat”, Nard Ndoka kundërshton hapur Topallin, zbulon të fshehtat kur ishin në PD

Ish-deputeti Nard Ndoka ka folur në lidhje me partinë e re “Lëvizja pë Ndryshim” e Jozefina Topallit.Ndoka është shprehur se Topalli ka urdhëruar vjedhjen...