Humbi jetën në aksident, kush është 35-vjeçari

Një 35-vjeçar humbi jetën mbrëmjen e djeshme si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur në aksin Elbasan-Peqin. Automjeti tip Benz, me targë AA 572 RM, që drejtohej nga Suel Spahiu, doli nga rruga dhe ra në lumin Shkumbin.

Policia u njoftua nga kalimtarë të rastit lidhur me aksidentin, ndërsa nuk dihet se cili ishte shkaku i tij.

Shërbimi zjarrfikës i është dashur rreth 2 orë që të nxjerrë makinën dhe trupin e pajetë të 35-vjeçarit.

Grupi hetimor ka kryer veprimet përkatëse për të përcaktuar shkaqet e aksidentit.

joftimi i policisë:

Mbrëmjen e djeshme në aksin rrugor Elbasan – Peqin, në fshatin Murras, shtetasi S.S., 35 vjeç, banues në Elbasan, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka dal nga rruga dhe ka rënë në lumin Shkumbin, për pasojë ka ndëruar jetë drejtuesi i mjetit.

Shërbimet e Policisë dhe të Zjarrfikses bënë të mundur nxjerrjen e mjetit nga lumi ku brenda tij u gjet i pa jetë drejtuesi i mjetit shtetasi S.S.

Vijon puna për zbardhjen e plotë të shkakut të aksidentit.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Moti për ditën e diel, 25 tetor

Gjatë ditës së diel, në vend do të mbizotërojë koha e vranët dhe me shira.Temperatura më e lartë...

Kim Jong Un ka ekzekutuar gruan e tij? Bashkëshortja e diktatorit prej 9 muajsh e zhdukur

Ri Soll-ju është bashkëshortja e diktatorit të Koresë së Veriut, Kim Jong Un. Prej 9 muajsh ajo nuk është shfaqur më në...

E trishtë/ Foshnja e porsalindur infektohet me koronavirus, nëna e braktis në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një spital në Palermo të Italisë. Një nënë e re ka braktisur foshnjen e saj...

Vidhet llogaria në Twitter e Trump, e pabesueshme sa të thjeshtë e kishte fjalëkalimin presidenti

Llogaria në Twitter e Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, është hakuar së fundmi.Ka qenë...