Horoskopi për ditën e enjte, 22 tetor, 2020

Dashi

Përpiquni t’u kushtoni vëmendje fjalëve që përdorni. Në frontin e punës, ndryshime të vogla janë në rrugë e sipër që mund të menaxhohen mirë. Por mbase është më mirë të presësh.

Demi

Takime të këndshme në mbrëmje. Nëse ka një person që ju intereson, përpiquni të caktoni një takim. Në frontin e punës, Hëna, Venusi, Jupiteri dhe Saturni janë të favorshëm: projekte të lodhshme, por shumë premtuese.

Binjakët

Nëse keni nevojë të sqaroni diçka, është më mirë të prisni deri në datën 28. Në frontin e punës, strategjitë e reja fituese janë në rrugë e sipër.

Gaforrja

Sot përpiquni të mos u dorëzoheni provokimeve dhe të ruani qetësinë në dashuri. Në frontin e punës, kushtojini vëmendje diskutimeve. Dita nuk sjell asgjë të re.

Luani

Ditë pozitive për ndjenjat. Por nëse po përjetoni dy histori dashurie, një jozyrtare dhe një zyrtare, jini të kujdesshëm. Midis të shtunës dhe të dielës diçka nuk po shkon siç duhet. Në frontin e punës, ruhuni nga provokimet.

Virgjëresha

Hëna, Venusi dhe planetët e tjerë janë në anën tuaj. Takime interesante dhe një ditë pozitive për dashurinë. Sa i përket punës, ju jeni shumë i përqendruar.

Peshorja

Nga e enjtja gjërat do të përmirësohen. Në frontin e punës, ka ende pak qartësi dhe disa njerëz nuk ju thonë fjalë të mira.

Akrepi

Nëse keni pasur ndonjë problem në dashuri, tani është koha për ta zgjidhur atë. Nëse ka pasur një ndarje ose ka probleme parash, është më mirë të përfundoni mosmarrëveshjen deri në nëntor. Në frontin e biznesit, mos gaboni.

Shigjetari

Mundohuni të mbroni dashurinë tuaj: me Venusin ndryshe, jo gjithçka funksionon ashtu si dëshironi. Sa i përket punës, përpiquni të kryeni detyrat tuaja me qetësi dhe nëse ata ju ftojnë të bëni diçka të rëndësishme, mos hezitoni!

Bricjapi

Sot jeni veçanërisht të vendosur në dashuri. Në frontin e punës, jini të kujdesshëm me paratë. Mundohuni të mbani nën kontroll aspektin ekonomik.

Ujori

Dielli është në një aspekt konfliktual: disa shqetësime në dashuri, veçanërisht me ata që kanë lindur nën shenjën e Demit dhe Luanit. Në frontin e punës, deri në dhjetor nëse keni bërë një propozim, një përgjigje do të vijë.

Peshqit

Hëna është e favorshme: një lajm i shkëlqyeshëm për ndjenjat. Sa i përket punës, përpiquni të mos nxitoheni. Mos e hidhni veten kokëfortë në një angazhim që përfshin shumë shpenzime!

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Moti për ditën e martë, 24 nëntor

Gjatë ditës së martë, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë...

‘Sot numri më i lartë i viktimave nga Covid-19’, Manastirliu apel qytetarëve: Bëhuni të përgjegjshëm, tregon 3 ‘armët’ që duhet të përdorni kur dilni...

Sot u shënua numri rekord i viktimave nga covid-19 që nga fillimi i pandemisë, 17 jetë të humbura.Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu i ka...

Vrau me sqepar burrin e saj, zbardhet deklarata në polici e Drane Dedës: Më detyroi të bëja 10 fëmijë

Një 58-vjeçare qëlloi për vdekje bashkëshortin e saj, teksa ai po flinte gjumë.Ngjarja ndodhi në Kurbin të Lezhës, ku Drane Deda vrau me sqepar...

Horoskopi për ditën e martë, 24 nëntor, 2020

DashiNëse ka një vullnet nga të dy, historitë e dashurisë që kanë pasur një krizë tani mund të rikuperohen. Në punë, ekziston një dëshirë...