Gruaja shtatzanë shkoi të lindte në spital kur takon të dashurën e burrit, e rëndë ç’ndodhi

Një ngjarje e rëndë është raportuar së fundmi nga mediat e huaja. Në një spital të SHBA-së një grua shtatzanë ka takuar dashnoren e burrit.

Gruaja kishte shkuar të lindte fëmijën në spital, kur ka njohur dashnoren e burrit të saj. Kjo e fundit po ashtu është me barrë.

Ato të dyja kanë qenë në të njëjtin repart lindje. Të gjithë këtë ngjarje e ka regjistruar një gjinekologe, e cila ka kapur momentin kur gruaja është përballur me të shoqin e saj.

“Kur nëna në prag të lindjes zbulon se dashnorja e të shoqit po lind në të njëjtin repart”, ka shkruar gjinekologia krahas videos, në të cilën dëgjohen ulërimat e gruas dhe videoja është bërë virale.

 

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Moti për ditën e mërkurë, 20 janar

Gjatë ditës së mërkurë, në vend do të mbizotërojë koha e vranët dhe me shira. Temperatura më e lartë...

“Abortova fëmijën kur isha duke prezantuar emisionin”, moderatorja rrëfen momentin prekës

Myleene Klass është një moderatore e njohur në Britani. Së fundmi, ajo ka rrëfyer një moment të vështirë në jetën e saj.

Gruaja me aftësi ndryshe bëhet nënë për herë të dytë, ministrja: “Lot gëzimi në maternitet”

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka qenë sot në maternitetin “Koço Gliozheni”. Ajo ka bërë të ditur se Anisa, një grua me...

Aksident fatal në Milot-Thumanë, përplasja me mjetin lë të vdekur 70 vjeçarin

Një aksident fatal është regjistruar mbrëmjen e sotme në Milot-Thumanë. Një 70 vjeçar ka gjetur vdekjen. Shtetasi me inicialet...