Gruaja shqiptare zbulon të pajetë të shoqin në garazhd, tronditëse çfarë gjeti pranë trupit të tij

Një tragjedi ka goditur një familje shqiptare. Një grua shqiptare ka gjetur të pajetë në garazhdin e shtëpisë bashkëshortin e saj 35 vjeç.

Mësohet se viktima është shtetasi shqiptar Luçiano Kollaku. Ngjarja e rëndë u shënua rreth orës 03:15 të ditës së sotme, në Romë.

Mediat italiane shkruajnë se bashkëshortja e Kollakut ka lajmëruar policinë. Prej disa çastesh, ajo ka thirrur bashkëshortin të dilte nga garazhdi, por ai nuk i është përgjigjur.

Kur policia ka rrëzuar derën me forcë, është gjendur i pajetë trupi i 35 vjeçarit i shtrirë në tokë. Ende nuk dihet arsyeja e vdekjes së tij.

Dyshohet se viktima mund të ketë humbur jetën nga mbidoza e drogës. Pranë trupit të tij të pajetë u gjetën dy shiringa.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Dikur ishte në kopertinat e revistave, modelja përfundon e pastrehë

Loni Willison, ish gruaja e yllit të Baywatch, Jeremy Jackson, ka përfunduar e pastrehë. Ish modelja është fotografuar duke kontrolluar nëpër koshat...

E rëndë/ I kushton shtrenjtë gabimi gjatë gjuetisë, humb jetën 40 vjeçari shqiptar

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Spotelo të Italisë. Një shtetas shqiptar ka ndërruar jetë si pasojë e një pakujdesie gjatë...

Video që po çmend Greqinë/ Dy të rinj shqiptarë urdhërojnë ushtarët grekë në rresht, thërrasin emrin e…

Një video e cila ka qarkulluar së fundmi në rrjetet sociale ka alarmuar autoritete greke të ushtrisë. Siç shihet në video dy shqiptarë u japin...

Pandemia në Shqipëri/ Rriten frikshëm shifrat, 641 raste të reja dhe 4 humbje jete

Ministria e Shëndetësisë ka bërë publike raportin e 24 orëve të fundit sa i përket personave të prekur nga Covid. Bëhet me dije se janë...