Gruaja nxjerr shëtitje burrin e lidhur si qen, rrjeti ‘shpërthen’ me kritika (Video)

Një pamje e çuditshme është shfaqur për vizitorët në një qendër tregtare në Varaždin.

Dje në mbrëmje, një vajzë e veshur në mënyrë provokative po ecte nëpër qendër, duke shëtitur një Ajo ishte e veshur me një kostum të ngushtë latex dhe taka të larta dhe i riu që e ndiqte si qen, kishte veshur xhinse dhe një bluzë të zezë pa mëngë.

Sipas portaleve vendase, bëhet fjalë për Ante Ajbekun dhe Renato Pirin, një çift i ri që ka publikuar videon në TikTok.

- Advertisement -

“Burri po mbahet me zinxhir”, ka shkruar Antea krahas videos në profilin e saj, por video është hequr shumë shpejt, pasi ka pasuar nga komente negative.

- Advertisement -

Nuk dihet se çfarë fshihet pas kësaj “performance” që tronditi vizitorët e qendrës tregtare, por shumë supozojnë se ky është një tjetër trend i çuditshëm në rrjetin e njohur social.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisment -

ME TE LEXUARA