Goditja e madhe, zbulohet shifra e majme që do t’i kushtojë ‘Tiranës’ Taulant Seferi

Ekipi i Tiranës nuk i bën shpeshherë shifrat publike. Megjithatë, duket se transferimi i Taulant Seferit tek Tirana do të kushtojë shumë.

Deri në fund të sezonit, ky transferim do të shkojë rreth 50 miijë euro. Këtu përfshihet rroga (10 mijë euro) dhe shpenzimet për akomodimin e tij në kryeqytet.

Seferi do të jetë një nga futbollistët më të paguar të skuadrës. Megjithatë, shpenzimi i Halitit nuk mbyllet me kaq sepse do të ketë të tjera goditje ‘big’ tek Tirana.

Seferi

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Kishte frikë të shkonte në shtëpi nga koronavirusi, 36 vjeçari jeton për tre muaj në aeroport

Një 36 vjeçar është arrestuar nga autoritetet në Chicago pasi kishte 3 muaj që jetonte në aeroportin e qytetit. Aditya Singh kishte...

Piu kokainën që i ra babait të tij nga xhepi, foshnja 13 muajshe dërgohet me urgjencë në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Romë. Një foshnje vetëm 13 muajsh është dërguar me urgjencë në një spital pasi ka...

Si rrallë herë, Kryemadhi rrëfen detajet nga njohja me Ilirin: “Shkruanim letra dashurie”

Monika Kryemadhi ka qenë së fundmi në një takim me të rinjtë e qytetit të Fierit. Gjatë bashkëbisedimit, ajo ka bërë një...

Mikrofon floriri dhe pëllumb prej ari/ Lady Gaga dhe Jlo tërheqin vëmendjen në inagurimin e Biden

Dy këngëtaret e famshme, Lady Gaga dhe Jennifer Lopez, kanë performuar gjatë ceremonisë së inagurimit të presidentit të 46-të të SHBA-ve, Joe...