“Gjendja emocionale ishte keq, përlotesha”, këngëtari shqiptar rrëfen si e kaloi koronavirusin

Lorenc Hasrama është një këngëtar mjaft i njohur shqiptar. Së fundmi, ai ka realizuar një intervistë për “Live from Tirana”.

Gjatë intervistës, këngëtari ka zbuluar se disa kohë më parë u infektua me koronavirus. Por kjo periudhë për të nuk ishte e lehtë.

Lorenci rrëfeu se ishte me fat që kishte familjen afër gjatë periudhës së izolimit. Ai e ka konsideruar këtë kohë si shumë të vështirë.

Këngëtari tregoi se koronavirusi i ndikoi në gjendjen emocionale dhe disa herë është përlotur. Gjatë izolimit ai u shpreh se është marrë me krijimin e teksteve të reja të këngëve.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

“Ishte i pavetëdijshëm dhe i ftohtë”, ndërron jetë i ati sapo del nga Infektivi, djali denoncon mjekët

Një denoncim i fortë ka mbërritur nga familjarët e një të moshuari me inicialet Ll.G në kryeqytet, të cilët kanë pretendime se stafi mjekësor...

Gjermania nuk del nga mbyllja, cilat do jenë masat e tjera kufizuese që priten të shtohen

Më 2 nëntor Gjermania u fut në një mbyllje të lehtë për shkak të rritjes së numrit të të infektuarve dhe vdekjeve....

E trishtë, ndërron jetë nga koronavirusi babai i Myftiut të Shkodrës

Një lajm i trishtë është raportuar në media. Babai i Myftiut të Shkodrës Muhamed Sytari, Bardhyli, ka ndërruar jetë nga koronavirusi.

“Mbizotëron k*rvëria, turp!”, Erik Lloshi shpërthen keq ndaj Festivalit të Këngës në RTSH

Erik Lloshi, këngëtari i njohur shqiptar, do marri pjesë këtë vit në Festivalin e 59 të Këngës në RTSH. Aty ai konkurron...