Saturday, September 19, 2020

Gjendet i mbytur trupi i gruas në Dhërmi, humbi jetën pasi u fundos varka me të cilën udhëtonte

Policia Kufitare në bashkëpunim me Rojen Bregdetare kanë gjetur trupin e pajetë të Mirela Ramës. Gruaja doli sot në mëngjes me burrin dhe djalin e saj për të mbledhur rrjetat e peshkimit.

Por anija e tyre u përmbyt për shkak të motit të keq dhe stuhisë. Ajo, burri, Robert Rama dhe djali Avdul Rama, bashkë me punëtorin Fatjon Resulaj, ishin brenda në anije.

Ata u përmbytën pas fundosjes së anijes nga dallgët e mëdha. Tre meshkujt janë shpëtuar dhe ndodhen në spital jashtë rrezikut për jetën, por gruaja fatkeqësisht u mbyt.

Trupi i saj i pajetë është gjetur pas disa orë kërkimesh, 1 milje përballë Dhërmiut.

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

Rreziku i valës së dytë të koronavirusit, kryeministri i vendit evropian paralajmëron karantinën

Boris Johnson, kryeministri i Britanisë së Madhe, ka bërë një deklaratë të fortë. Ai ka thënë se po shihet një valë e...

Shokuese/ Prindërit dhunojnë 7 vjeçaren ndërsa xhaxhai e përdhunon, e mitura: “Më vrisni”

Një ngjarje shokuese është raportuar së fundmi në Meksikë. Një vajzë 7 vjeçare është dhunuar fizikisht nga prindërit dhe është përdhunuar nga...

“Më ngacmoi seksualisht, nuk po më lëshonte”, modelja bën deklaratën shokuese ndaj Trump

Një modele e njohur e ka akuzuar presidentin Donald Trump për ngacmim seksual. Akuza është bërë vetëm disa muaj para zgjedhjeve presidenciale.

Me fytyrën e fashuar, këngëtarja e njohur shqiptare zbulon operacionin që kreu

Rovena Stefa është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare. Ajo komentohet shumë për jetën e saj personale në media.