Georgina me një performancë joshëse mahniti Ronaldon, ja gjesti që surprizoi publikun

Georgina Rodriguez, partnerja e Cristiano Ronaldos, ka prezantuar në natën e tretë të festivalit të Sanremos. Posaçërisht për këtë mbrëmje, ajo kishte përgatitur një tango dhe kërceu në skenë.

Ajo u shfaq e veshur me një fustan të zi, me flokë të kapura dhe lëvizjet e saj krahas balerinëve tjerë i lanë të gjithë gojëhapur.

Georgina, pas performancës joshëse dhe mahnitëse, u shpreh se kjo ishte hera e parë që kërcente një tango dhe partneri, Ronaldo, e kishte ndihmuar shumë për t’u përgatitur. Futbollisti ndodhej në rradhën e parë të publikut dhe e shihte gjithë adhurim.

Moderatori Amadeus i dhuroi bukuroshes një tufë me lule, të cilat ajo ia dha Ronaldos. Georgina zbriti nga skena dhe shkoi pranë partnerit duke i dhuruar një të puthur.

 

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Moti për ditën e enjte, 22 tetor

Gjatë ditës së enjte, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë...

Horoskopi për ditën e enjte, 22 tetor, 2020

DashiPërpiquni t’u kushtoni vëmendje fjalëve që përdorni. Në frontin e punës, ndryshime të vogla janë në rrugë e sipër që mund të menaxhohen mirë....

Gazetari zbulon të tjera fakte për Metën: I dha nënshtetësinë shqiptare të dënuarit për 5 vrasje

Meta për “Luftën e Vlorës”: Dëshmoi se ky vend ka zot, fati i këtij vendi i përket vetëm popullit Gazetari Adriatik Doçi ka bërë së...

Drejtori i Ramës infektohet me virus, ja si paraqitet gjendja e tij

Kreu i Kadastrës, Artan Lame është konfirmuar me koronavirus.Burime bëjnë me dije për abcnews.al se Lame ka patur simptoma të koronavirusit duke kërkuar bërjen...