Gafa e Donaldid, i ngatërroi emrin “O bora një sekondë …” (Video)

Mbrëmjen e djeshme në Prime e “Big Brother Vip” Donaldi gjatë një diskutimi në studio i ngatërron emrin Beniadës me Borën.

Epo gjuha shkon aty ku dhemb dhëmbi. duket që ai akoma nuk e ka harruar Borën edhe pse në shtëpi ai ka krijuar një lidhje të re me Beatrix.

Kujtojmë që në fillim te Big Brother moderatorja dhe Donaldi shkëmbyen një puthje “miqësore”.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisment -

ME TE LEXUARA