“Fundi ka qenë i tmerrshëm”, u infektua në Greqi, Anxhela Peristeri rrëfen si e kaloi koronavirusin

Anxhela Peristeri është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare. E ftuar në emisionin “ABC e Pasdites”, Anxhela ka rrëfyer se disa kohë më parë u infektua me koronavirus.

Ajo zbuloi se tamponi i doli pozitiv pasi shkoi në Greqi dhe u detyrua të karantinohej në një hotel në Selanik. Këngëtarja u shpreh se rregullat atje ishin aq strikte, sa as nuk mund të dilte dot nga dhoma për në korridor.

Moderatori Ermal Peçi e ka pyetur se si ishin ditët e fundit të izolimit për të. Pikërisht këto ditë Anxhela i ka konsideruar si më të vështirat.

 “Fundi ka qenë më i tmerrshëm. Filmat, programet kane qenë ndihmesë, por mendoja që të paktën ti je në rregull, nuk je sëmurë, ka njerëz që janë në spital në këto momente. I jepja vetes në këtë mënyrë forcë”, tha Anxhela.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

PD denoncon ministren: Harxhon 10 mijë euro çdo javë me helikopter (Video)

Përmes denoncimit të ish-deputetit Xhemal Gjkunkshi, Partia Demokratike ka akuzuar ministren e Mbrojtjes, Olta Xhaçka se është duke përdorur helikopterët e ushtrisë për të...

Rekord viktimash nga Covid në Shqipëri: 17 humbje jete në 24 orë dhe 795 raste të reja

Ministria e Shëndetësisë deklaroi sot se janë konfirmuar 795 raste të reja me koronavirus.Gjithashtu, në spitalet dedikuar Covid-19 në Tiranë kanë ndërruar jetë 17...

Tragjike/ Ndahet nga jeta 34-vjeçarja shqiptare, pak ditë më parë ishte bërë nënë për herë të tretë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku ka humbur jetën një grua shqiptare.Mediat italiane bëjnë me dije se ka ndërruar jetë Hazbije...

“Ishte i pavetëdijshëm dhe i ftohtë”, ndërron jetë i ati sapo del nga Infektivi, djali denoncon mjekët

Një denoncim i fortë ka mbërritur nga familjarët e një të moshuari me inicialet Ll.G në kryeqytet, të cilët kanë pretendime se stafi mjekësor...