Sunday, September 20, 2020

FOTO/ Pedro paguan faturën 4 mijë euro, për të puthur bionden misterioze

Pedro nuk po kalon një moment të mirë te Chelsea. Pas barazimit të fundit të londinezëve kundër Leicesterit, sulmuesi mori avionin dhe fluturoi në Barcelonë për të marrë pjesë në një festë që është kritikuar shumë nga tifozët e tij.

Sipas “The Sun”, ai festoi me një grup miqsh për 4 orë atë natë, duke paguar në fund një faturë prej 4 mijë eurosh.

Veç kësaj, ish-sulmuesi i Barçës, që është ndarë së fundmi nga gruaja, u pa teksa puthej dhe përqafohej me një bionde misterioze, së cilës i tregonte edhe muskujt e tij të barkut.Image

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

Moti për ditën e dielë, 20 shtator

Gjatë ditës së dielë, në vend do të mbizotërojë koha e kthjellët.Temperatura më e lartë do të jetë...

Horoskopi për ditën e diel, 20 shtator, 2020

DashiJu pret një ditë e qetë në dashuri, pasi e diela do të jetë mjaft pozitive për ndjenjat. Sa i takon punës, do të...

U injektuan me vaksinën ruse anti-Covid, vullnetarët tregojnë efektet anësore që kanë përjetuar

Mikhail Murashko është ministri rus i Shëndetësisë. Ai ka deklaruar së fundmi se 40 mijë vullnetarë në Rus janë injektuar me vaksinën...

Rreziku i valës së dytë të koronavirusit, kryeministri i vendit evropian paralajmëron karantinën

Boris Johnson, kryeministri i Britanisë së Madhe, ka bërë një deklaratë të fortë. Ai ka thënë se po shihet një valë e...