FOTO / I infektuar me Covid, Ronaldo i habit të gjithë me “look”-un e ri nga karantina

Kristiano Ronaldo di të jetë protagonist edhe kur është jashtë fushe.

Ai mungon në fushë për shkak se është prekur nga koronavirusi dhe duhet të qëndrojë i izoluar për dy javë.

Ka publikuar disa foto ku duket se po e kalon mirë këtë periudhë të karantinës.

Madja ka ndryshuar edhe look, duke u qethur thuajse tullac.

Kujtojmë që ylli i Juventusit doli pozitiv me COVID-19 gjatë grumbullimit me Portugalin më 13 tetor teksa është asimptomatik.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

“Ishte i pavetëdijshëm dhe i ftohtë”, ndërron jetë i ati sapo del nga Infektivi, djali denoncon mjekët

Një denoncim i fortë ka mbërritur nga familjarët e një të moshuari me inicialet Ll.G në kryeqytet, të cilët kanë pretendime se stafi mjekësor...

Gjermania nuk del nga mbyllja, cilat do jenë masat e tjera kufizuese që priten të shtohen

Më 2 nëntor Gjermania u fut në një mbyllje të lehtë për shkak të rritjes së numrit të të infektuarve dhe vdekjeve....

E trishtë, ndërron jetë nga koronavirusi babai i Myftiut të Shkodrës

Një lajm i trishtë është raportuar në media. Babai i Myftiut të Shkodrës Muhamed Sytari, Bardhyli, ka ndërruar jetë nga koronavirusi.

“Mbizotëron k*rvëria, turp!”, Erik Lloshi shpërthen keq ndaj Festivalit të Këngës në RTSH

Erik Lloshi, këngëtari i njohur shqiptar, do marri pjesë këtë vit në Festivalin e 59 të Këngës në RTSH. Aty ai konkurron...