Foto/ Breshëri arme ndaj ish-burrit, shqiptarja paralajmëroi krimin në rrjetet sociale

Klodiana Çelo Pavlidou qëlloi me breshëri ish-partnerin e saj në Greqi. Shqiptarja plagosi Jorgos Neos teksa po merrte nga shkolla vajzën e tyre 13-vjeçare dhe ka hapur zjarr ndaj tij duke e lënë të plagosur rëndë.

Ngjarja ndodhi pasditen e sotme në Chalandri. Sipas medieve greke ata kishin konflikt në lidhje me kujdestarinë e vajzës së tyre. I plagosuri një okulist grek, dyshohet se e ka rritur fëmijën me gruan e tij angleze, pasi kishte fituar kujdestarinë e vajzës.

Ndërkohë, duket se ajo që ndodhi sot është paralajmëruar më herët nga shqiptarja. Në profilin e saj në Facebook ajo ka postuar shpesh mesazhe, që duket se ka në shkuar në adresë të babait të vajzës së saj. Në një postim shfaqet një foto e një gruaje me një foshnjë në krah ndërsa në dorë mban edhe një armë

- Advertisement -

Foto/ Breshëri arme ndaj ish-burrit, shqiptarja paralajmëroi krimin

 

- Advertisement -

Të fundit

Të fundit