Monday, October 26, 2020

Fituan ndeshjen, futbollistët ‘shpërblehen’ me striptistet në dhomën e zhveshjes (Video)

Një klub futbolli në Spanjë i ka shpërblyer futbollistët e tij me një surprizë të madhe pasi ata kanë fituar një ndeshje të rëndësishme.

Futbollistët e “Llanca” arritën të ngjiteshin në Divizionin e dytë rajonal të Katalonjës dhe me këtë rast, sekretari i klubit, Francesc Romero, i ka dërguar disa striptiste futbollistëve në dhomën e zhveshjes.

Ata janë shtangur kur kanë parë vajzat në dhomë teksa shkuan të ndërroheshin, ndërsa u kënaqën me shfaqjen e tyre. Mirëpo, ky veprim nga ana e ekipit të klubit nuk është pritur mirë nga përdoruesit e rrjeteve sociale, të cilët kanë shpërthyer në komente negative pasi e kanë cilësuar atë si një festë seksiste.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Viojnë ndëshkimet ndaj qytetarëve që s’vendosin maska, 644 gjoba përfshirë pasagjerët në makina

Policia e Shtetit vijon të vendosë masa administrative ndaj qytetarëve që nuk vendosin maska, përfshirë këtu dhe pasagjerët që nuk kanë lidhje familjare me...

288 raste të reja me Covid, 51 të shëruar dhe 3 humbje jete/ Ja shtrirja gjeografike e rasteve aktive

Ministria e Shëndetësisë deklaroi sot se janë konfirmuar 288 raste të reja me koronavirus.Gjithashtu, në të dy spitalet dedikuar Covid-19 në Tiranë kanë ndërruar...

Dalin nga kampi Al-Hol katër fëmijë shqiptarë, Rama niset drejt Libanit: Do të marrim…

Finalizohet sot pjesa e parë e operacionit të kthimit në Shqipëri të fëmijëve dhe grave që ndodhen në kampin e Al Holit në Siri.Kryeministri...

Gafa e Pampurit “11×2=24”, Rama qesh me lot dhe ironizon: Tabela e shumëzimit në PD ka virusin lule më lule

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për gafën e ish-deputetes së PD-së, Oriola Pompuri, e cila teksa po llogariste shtretërit në spitalet Covid, tha se...