Saturday, September 19, 2020

“Është shumë e lodhshme”, pas sherrit me Encën, Noizy bën deklaratën e papritur për të

Një nga reperët më të njohur shqiptar është padyshim Noizy. Së fundmi, reperi ka zbuluar detaje të pathëna nga jeta e tij në një intervistë për “NIN”.

Aty ai ka zbuluar dëshirën për t’u bërë sërish baba. Gjatë intervistës, Noizy është pyetur dhe mbi sherrin me ish shoqen e tij dhe këngëtaren e njohur, Enca.

Për të, reperi ka thënë se e konsideron si një njeri të lodhshëm. Po ashtu, ai ka deklaruar se ajo duhet t’i jetë mirënjohëse për ndihmën që ai i ka ofruar.

 “Enca ka qenë shumë e lodhshme pikë së pari, është shumë rob i lodhshëm, ka qenë kërkuese ka pasur gjëra pozitive të veta, por shumë e lodhshme, pastaj lindin problemet dhe mosmirënjohjet. Del në televizion dhe thotë unë ashtu, nuk po them dil të flasësh për Noizyn që ai më ka bërë mua, por kur bëhet pyetja, përgjigju siç është për tu përgjigjur”, tha Noizy.

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

U injektuan me vaksinën ruse anti-Covid, vullnetarët tregojnë efektet anësore që kanë përjetuar

Mikhail Murashko është ministri rus i Shëndetësisë. Ai ka deklaruar së fundmi se 40 mijë vullnetarë në Rus janë injektuar me vaksinën...

Rreziku i valës së dytë të koronavirusit, kryeministri i vendit evropian paralajmëron karantinën

Boris Johnson, kryeministri i Britanisë së Madhe, ka bërë një deklaratë të fortë. Ai ka thënë se po shihet një valë e...

Shokuese/ Prindërit dhunojnë 7 vjeçaren ndërsa xhaxhai e përdhunon, e mitura: “Më vrisni”

Një ngjarje shokuese është raportuar së fundmi në Meksikë. Një vajzë 7 vjeçare është dhunuar fizikisht nga prindërit dhe është përdhunuar nga...

“Më ngacmoi seksualisht, nuk po më lëshonte”, modelja bën deklaratën shokuese ndaj Trump

Një modele e njohur e ka akuzuar presidentin Donald Trump për ngacmim seksual. Akuza është bërë vetëm disa muaj para zgjedhjeve presidenciale.