Friday, September 18, 2020

Është një nga më të njohurit, Gashi arrin suksesin e madh: “Mama ia dola!”

Një nga reperët më të njohur me origjinë shqiptare është Gashi. Ai jeton në SHBA, ndërsa së fundmi pritet të publikojë albumin e ri me titull “1984”.

Reperi ka treguar se ky album titullohet kështu për shkak se ai vuan nga ankthi. Në të tilla raste, ai qetësohet kur dëgjon muzikë apo shikon filma të viteve ’80.

Ndërkaq, këto ditë Gashi publikoi bashkëpunimin e tij me artistët shqiptar Njomza dhe Pinksweats. Gjithashtu, projekti i tij solo, “Lies”, është pritur shumë mirë nga publiku.

Mbi këtë këngë dhe albumin e ri, Gashi ka realizuar një intervistë për revistën “Forbes”. Reperi ka ndarë lajmin me fansat, ndërsa shpreh lumturinë e tij.  “Shiko mama, ja dola”, ka shkruar Gashi përbri fotos, ku shihet intervista që ai ka bërë me revistën e njohur.

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

“Ramës i doli boja”, Vasili sulmon hapur: “Propozon mbyllje 100 për qind të listave”

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, me anë të një shënimi në rrjetet sociale shkruan, se Edi Ramës i ka dalë përfundimiisht boja.Vasili shprehet se,...

“Deklaroni menjëherë pasurinë”, OFL iu çon formularin katër të dënuarve për terrorizëm

Pasditen e sotme Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin për vetëdeklarimin e pasurisë, katër të dënuarve me akuzën e terrorizmit.Bëhet fjalë për...

“Nuk dua lemoshë”, Armando Duka letër të hapur kryeministrit Rama

I nderuar zoti Kryeministër!Shpresoj të kem vëmendjen Tuaj, në këtë moment historik për të krijuar një bazë ligjore, nxitëse për sportin në vendin tonë....

Horoskopi për ditën e shtunë, 19 shtator, 2020

DashiNë dashuri nuk do e keni të lehtë menaxhimin e situatës. Në punë do të jeni energjik dhe me shumë gjasë, do të keni...