Është një nga më të famshmet, ja si dukej Fifi para se të bëhej e njohur

Fifi është një nga këngëtaret më të famshme shqiptare. Ajo është shumë e komentuar në media për jetën e saj personale dhe jo vetëm.

Gjithashtu, Fifi është shumë aktive në profilin e saj në Instagram. Aty ajo publikon foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi, Fifi ka zbuluar një foto të rrallë nga fëmijëria e saj. Kjo foto daton në kohën kur këngëtarja ka qenë vetëm një fëmijë.

Në këtë foto, Fifi shihet afër të afërmve të saj. Ajo ka pasur flokë të zeza me balluke, ndërsa buzëqesh në foto. Siç shihet, këngëtarja nuk ka ndryshuar shumë.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Mafia Rama-Veliaj/ Reagon ashpër Këshilltari gjerman: “Rasti i Kryebashkiakut, jo i izoluar”

Martin Henze, një prej këshilltarëve të CDU-së gjermane, ka reaguar lidhur me përgjimet e anti-mafies italiane të publikuara së fundmi, ku hidhet dritë mbi...

Arian Çani e pyet ‘live’ këngëtarin shqiptar nëse është gay, ja përgjigja e tij

Këngëtari Mirudi u etiketua si “Konçita shqiptare” për faktin se tërhoqi vëmendjen me veshjen e tij në Festivalin e Këngës. Në një lidhje direkte...

Dogji për së gjalli 12-vjeçaren shqiptare/ Zbulohet pas 9 vitesh identiteti i pedofilit që tentoi të përdhunonte të miturën në Greqi

Greqi – Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para disa vitesh ndaj një vajze të vogël me origjinë shqiptare, e cila u dogj e...

E bujshme/ Italia hedh në gjyq kompanitë prodhuese të vaksinës anti-COVID, zbardhet arsyeja

Kryeministri italian Giuseppe Conte paralajmëroi se Italia do të kërkojë llogari ndaj kompanive Pfizer dhe AstraZeneca për vonesat në dërgimin e vaksinave. Përmes një postimi...