Friday, September 18, 2020

Enca shpreh publikisht simpatinë për reperin e njohur, i dërgon atij mesazhin e papritur

Një nga këngëtaret më të njohura shqiptare është Enca Haxhia. Ajo është shumë e komentuar në media për jetën e saj personale.

Enca është edhe mjaft aktive në profilin e saj në Instagram, ku nuk mungojnë fotot provokuese të saj, duke zbuluar hiret trupore.

Së fundmi, Enca ka zbuluar publikisht simpatinë që ka për reperin me famë botërore, Tekashi 6ix9ine. Ky i fundit ka realizuar së fundmi një video live në Instagram me fansat.

Pjesë e këtij live ka qenë edhe Enca. Kjo e fundit i ka komentuar Tekashit një emoji me sy me zemra, duke zbuluar se është një fanse e tij.

TE FUNDIT

- Advertisment -

Most Popular

“Ramës i doli boja”, Vasili sulmon hapur: “Propozon mbyllje 100 për qind të listave”

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, me anë të një shënimi në rrjetet sociale shkruan, se Edi Ramës i ka dalë përfundimiisht boja.Vasili shprehet se,...

“Deklaroni menjëherë pasurinë”, OFL iu çon formularin katër të dënuarve për terrorizëm

Pasditen e sotme Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin për vetëdeklarimin e pasurisë, katër të dënuarve me akuzën e terrorizmit.Bëhet fjalë për...

“Nuk dua lemoshë”, Armando Duka letër të hapur kryeministrit Rama

I nderuar zoti Kryeministër!Shpresoj të kem vëmendjen Tuaj, në këtë moment historik për të krijuar një bazë ligjore, nxitëse për sportin në vendin tonë....

Horoskopi për ditën e shtunë, 19 shtator, 2020

DashiNë dashuri nuk do e keni të lehtë menaxhimin e situatës. Në punë do të jeni energjik dhe me shumë gjasë, do të keni...