Elbasan/ Shpulla e grushta kunatës, procedohet penalisht 51-vjeçarja

Një 51-vjeçare nga fshati i Shushicës në Elbasan është proceduar penalisht, pasi ka rrahur me shuplaka kunatën e saj duke e dëmtuar dhe rrezikuar. Pas denoncimit në polici 51 vjeçarja është dërguar në ambientet e komisariatit për detaje të mëtejshme të ngjarjes.

Njoftimi i policisë

Specialistët e Hetimit të Krimit të Komisariatit të Policisë Elbasan referuan materiale në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, për shtetasen A. K., 51 vjeçe, banuese në fshatin Shushice, Elbasan, për veprën penale “Dhuna në familje”, pasi ka goditur me shuplakë në fytyrë, kunatën e saj shtetasesn V. K.

- Advertisement -

Të fundit

Të fundit