Edi Rama ftesë për të gjithë: “Bashkohuni në sheshin Skënderbej, një rast për tu mos u humbur”

Mëngjesin e sotëm kryeministri Edi Rama e ka nisur me një ftese drejtuar qytetarëve.

Ai ka ftuar të gjithë t’i bashkohen në 16 dhe 17 nëntor në sheshin “Skënderbej”, ku do të mbahet takimi i madh për bujqësinë.

Edi Rama bën me dije se njerëzit që punojnë tokën do të jenë në shesh me produktet e tyre më të mira.

“Me ftesën për të mos humbur takimin e madh për Bujqësinë, me njerëzit që çdo ditë punojnë tokën e që në datat 16-17 Nëntor

do të jenë në Sheshin Skënderbej me produktet e tyre më të mira shqip, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan kryeministri Edi Rama.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Dikur ishte në kopertinat e revistave, modelja përfundon e pastrehë

Loni Willison, ish gruaja e yllit të Baywatch, Jeremy Jackson, ka përfunduar e pastrehë. Ish modelja është fotografuar duke kontrolluar nëpër koshat...

E rëndë/ I kushton shtrenjtë gabimi gjatë gjuetisë, humb jetën 40 vjeçari shqiptar

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Spotelo të Italisë. Një shtetas shqiptar ka ndërruar jetë si pasojë e një pakujdesie gjatë...

Video që po çmend Greqinë/ Dy të rinj shqiptarë urdhërojnë ushtarët grekë në rresht, thërrasin emrin e…

Një video e cila ka qarkulluar së fundmi në rrjetet sociale ka alarmuar autoritete greke të ushtrisë. Siç shihet në video dy shqiptarë u japin...

Pandemia në Shqipëri/ Rriten frikshëm shifrat, 641 raste të reja dhe 4 humbje jete

Ministria e Shëndetësisë ka bërë publike raportin e 24 orëve të fundit sa i përket personave të prekur nga Covid. Bëhet me dije se janë...