E trishtë, humb jetën nga koronavirusi ish futbollisti i njohur shqiptar

Një lajm i trishtë është raportuar në media. Ish futbollisti i njohur nga Lezha, Nikolin Lorenci, ka ndërruar jetë nga Covid-19.

Ai prej disa ditësh ka qenë i shtruar në spitalin Infektiv në Tiranë. Për fat të keq, gjendja e tij është përkeqësuar dhe ai ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm.

Në maj të vitit 1965, ai veshi zyrtarisht fanellën e Besëlidhjes. Ai theu rekord si titullar sepse nuk mungoi në asnjë ndeshje.

Me 4 dhjetor 2018 këshilli bashkiak i Lezhës Nikolin Lorencin për kontributet e tij e shpall “Qytetar Nderi” të Bashkisë. Më herët Nikolin Lorenci ka marrë dhe titullin “Mjeshtër Sporti”.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

“Ishte i pavetëdijshëm dhe i ftohtë”, ndërron jetë i ati sapo del nga Infektivi, djali denoncon mjekët

Një denoncim i fortë ka mbërritur nga familjarët e një të moshuari me inicialet Ll.G në kryeqytet, të cilët kanë pretendime se stafi mjekësor...

Gjermania nuk del nga mbyllja, cilat do jenë masat e tjera kufizuese që priten të shtohen

Më 2 nëntor Gjermania u fut në një mbyllje të lehtë për shkak të rritjes së numrit të të infektuarve dhe vdekjeve....

E trishtë, ndërron jetë nga koronavirusi babai i Myftiut të Shkodrës

Një lajm i trishtë është raportuar në media. Babai i Myftiut të Shkodrës Muhamed Sytari, Bardhyli, ka ndërruar jetë nga koronavirusi.

“Mbizotëron k*rvëria, turp!”, Erik Lloshi shpërthen keq ndaj Festivalit të Këngës në RTSH

Erik Lloshi, këngëtari i njohur shqiptar, do marri pjesë këtë vit në Festivalin e 59 të Këngës në RTSH. Aty ai konkurron...