E tmerrshme, vetëvritet 24 vjeçarja pasi nuk duronte dot më izolimin nga pandemia

Një ngjarje shokuese ka tronditur Belgjikën. Një vajzë vetëm 24 vjeçare është gjendur e pajetë në banesën e saj.

Alison Jadin ka vendosur të vetëvritet në ambientet e shtëpisë së saj. Nuk janë bërë të qarta arsyet e aktit të vetëflijimit të së resë.

Miqtë e saj kanë deklaruar për autoritetet se e reja prej disa ditësh ishte e futur në depresion. Ajo kishte deklaruar se nuk do ishte në gjendje të përballonte një izolim të dytë nga koronavirusi.

Pikërisht kjo është bërë pista kryesore e hetimit të policisë. 24 vjeçarja kishte hapur në gusht një parukeri, por ky biznes nuk i kishte ecur për shkak të karantinës.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

“Ishte i pavetëdijshëm dhe i ftohtë”, ndërron jetë i ati sapo del nga Infektivi, djali denoncon mjekët

Një denoncim i fortë ka mbërritur nga familjarët e një të moshuari me inicialet Ll.G në kryeqytet, të cilët kanë pretendime se stafi mjekësor...

Gjermania nuk del nga mbyllja, cilat do jenë masat e tjera kufizuese që priten të shtohen

Më 2 nëntor Gjermania u fut në një mbyllje të lehtë për shkak të rritjes së numrit të të infektuarve dhe vdekjeve....

E trishtë, ndërron jetë nga koronavirusi babai i Myftiut të Shkodrës

Një lajm i trishtë është raportuar në media. Babai i Myftiut të Shkodrës Muhamed Sytari, Bardhyli, ka ndërruar jetë nga koronavirusi.

“Mbizotëron k*rvëria, turp!”, Erik Lloshi shpërthen keq ndaj Festivalit të Këngës në RTSH

Erik Lloshi, këngëtari i njohur shqiptar, do marri pjesë këtë vit në Festivalin e 59 të Këngës në RTSH. Aty ai konkurron...