E tmerrshme, nusja shqiptare ngacmohet seksualisht nga vjehrri dhe burri e dhunon

Një ngjarje shokuese është raportuar së fundmi nga zona e Pejës në Kosovë. Një nuse ka pësuar një traumë të madhe.

Vjehrri i saj e ka ngacmuar seksualisht atë. Por jo vetëm kaq, pasi policia bën të ditur se shqiptarja është dhunuar fizikisht nga i shoqi.

Raportohet se dy të dyshuarit, baba e bir, tanimë janë arrestuar nga policia. Ndaj burrit të saj rëndon akuza e dhunës në familje, ndërsa babai i tij është arrestuar për ngacmim seksual.

Policia e Pejës bën të ditur se pritet që shumë shpejt të zhvillohet seanca gjyqësore, ku do të caktohet dhe masa e paraburgimit për dy të akuzuarit.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Moti për ditën e diel, 25 tetor

Gjatë ditës së diel, në vend do të mbizotërojë koha e vranët dhe me shira.Temperatura më e lartë...

Kim Jong Un ka ekzekutuar gruan e tij? Bashkëshortja e diktatorit prej 9 muajsh e zhdukur

Ri Soll-ju është bashkëshortja e diktatorit të Koresë së Veriut, Kim Jong Un. Prej 9 muajsh ajo nuk është shfaqur më në...

E trishtë/ Foshnja e porsalindur infektohet me koronavirus, nëna e braktis në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një spital në Palermo të Italisë. Një nënë e re ka braktisur foshnjen e saj...

Vidhet llogaria në Twitter e Trump, e pabesueshme sa të thjeshtë e kishte fjalëkalimin presidenti

Llogaria në Twitter e Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, është hakuar së fundmi.Ka qenë...