E tmerrshme në vend, humb jetën nga koronavirusi foshnja 16 muajshe

Një lajm i trishtë është raportuar ditën e sotme. Një foshnje vetëm 16 muajshe ka ndërruar jetë nga koronavirusi në vend.

Ngjarja e trishtë është raportuar ditën e sotme. Foshnja, e gjinisë femër, prej ditësh ka qenë e shtruar në reanimacion.

Mësohet se viktima është foshnja me inicialet A. K, me origjinë nga Durrësi. Ajo ka pasur hemorragji të vazhdueshme, por fatkeqësisht s’ka mundur të mbijetojë.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

“Ishte i pavetëdijshëm dhe i ftohtë”, ndërron jetë i ati sapo del nga Infektivi, djali denoncon mjekët

Një denoncim i fortë ka mbërritur nga familjarët e një të moshuari me inicialet Ll.G në kryeqytet, të cilët kanë pretendime se stafi mjekësor...

Gjermania nuk del nga mbyllja, cilat do jenë masat e tjera kufizuese që priten të shtohen

Më 2 nëntor Gjermania u fut në një mbyllje të lehtë për shkak të rritjes së numrit të të infektuarve dhe vdekjeve....

E trishtë, ndërron jetë nga koronavirusi babai i Myftiut të Shkodrës

Një lajm i trishtë është raportuar në media. Babai i Myftiut të Shkodrës Muhamed Sytari, Bardhyli, ka ndërruar jetë nga koronavirusi.

“Mbizotëron k*rvëria, turp!”, Erik Lloshi shpërthen keq ndaj Festivalit të Këngës në RTSH

Erik Lloshi, këngëtari i njohur shqiptar, do marri pjesë këtë vit në Festivalin e 59 të Këngës në RTSH. Aty ai konkurron...