E tmerrshme, miliarderja e njohur vret veten dhe foshnjen e saj 5 muajshe

Një ngjarje e rëndë është raportuar së fundmi. Një biznesmene e njohur është vetëvrarë duke u hedhur nga lartësia e ndërtesës bashkë me vajzën e saj.

Viktima është biznesmenia Luo Lili dhe ngjarja ka ndodhur në Hong Kong. Dyshohet se ajo vuante nga depresioni pas lindjes dhe kjo gjendje mund ta ketë çuar drejt vetëvrasjes.

Lili është gjetur e pajetë me vajzën e saj para apartamentit. 34 vjeçarja vinte nga një familje e pasur dhe në vitin 2014 themeloi kompaninë e saj TriBeluga.

Miliarderja njihej me personazhe publikë, si Rita Ora dhe Hillary Clinton. Policia po punon për zbardhjen e rrethanave që çuan miliarderen në vetëvrasje.

TE FUNDIT

- Advertisment -

ME TE SHIKUARAT

Kishte frikë të shkonte në shtëpi nga koronavirusi, 36 vjeçari jeton për tre muaj në aeroport

Një 36 vjeçar është arrestuar nga autoritetet në Chicago pasi kishte 3 muaj që jetonte në aeroportin e qytetit. Aditya Singh kishte...

Piu kokainën që i ra babait të tij nga xhepi, foshnja 13 muajshe dërgohet me urgjencë në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Romë. Një foshnje vetëm 13 muajsh është dërguar me urgjencë në një spital pasi ka...

Si rrallë herë, Kryemadhi rrëfen detajet nga njohja me Ilirin: “Shkruanim letra dashurie”

Monika Kryemadhi ka qenë së fundmi në një takim me të rinjtë e qytetit të Fierit. Gjatë bashkëbisedimit, ajo ka bërë një...

Mikrofon floriri dhe pëllumb prej ari/ Lady Gaga dhe Jlo tërheqin vëmendjen në inagurimin e Biden

Dy këngëtaret e famshme, Lady Gaga dhe Jennifer Lopez, kanë performuar gjatë ceremonisë së inagurimit të presidentit të 46-të të SHBA-ve, Joe...